اساس تصادف انتقال دستگاه مصدومان مصدومیت

اساس: تصادف انتقال دستگاه مصدومان مصدومیت آمبولانس بیمارستان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جزییات ویدیوی پخش‌شده از رقص سرمربی پرسپولیس

انتشار ویدیوی حضور سرمربی کروات پرسپولیس در یک مراسم و رقص برانکو در ٢٤ ساعت گذشته سروصدای زیادی در محافل ورزشی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و …

جزییات ویدیوی پخش‌شده از رقص سرمربی پرسپولیس

جزییات ویدیوی پخش شده است از رقص سرمربی پرسپولیس

عبارات مهم : شبانه

انتشار ویدیوی حضور سرمربی کروات پرسپولیس در یک مراسم و رقص برانکو در ٢٤ ساعت گذشته سروصدای زیادی در محافل ورزشی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … به راه انداخت و تقریبا مثل بمب ترکید! ویدیوی رقص برانکو ایوانکوویچ ابتدا با عنوان «رقص سرمربی پرسپولیس در پارتی شبانه تهران» و مراسم مختلط در کانال های تلگرامی و پیج های اینستاگرامی منتشر شد.

جزییات ویدیوی پخش‌شده از رقص سرمربی پرسپولیس

بعد از آن، پیج های استقلالی تلاش زیادی جهت پخش زیاد این ویدیو کردند و سپس خواهان برخورد کمیته اخلاق با مرد کروات شدند. توصیه قابل تامل این جاست که در بسیاری از پیج های استقلالی نوشته شده است بود هنگامی که کمیته اخلاق مهدی رحمتی را به علت گرفتن تصویر با یک زن بی حجاب در ارمنستان احضار و محروم کرد، برانکو هم به علت حضور در پارتی شبانه باید محروم شود. سپس نوبت به طرفداران پرسپولیس رسید تا به حمایت از سرمربی محبوب خود بپردازند.

برانکو کجا رفته بود؟

اما داستان رقص برانکو و مراسمی که این مربی در آن حضور داشت، چه بود؟ جنجال های به وجود آمده باعث شد خیلی سریع مشخص شود مراسمی که سرمربی پرسپولیس در آن حضور داشته به هیچ عنوان پارتی مختلط شبانه نبوده هست. این ویدیو مربوط به یک سال قبل و مراسم ازدواج یکی از دوستان ایرانی بسیار نزدیک برانکو است که از قهرمانان کاراته بوده و درحال حاضر هم صرافی دارد و با برانکو همکاری می کند.

انتشار ویدیوی حضور سرمربی کروات پرسپولیس در یک مراسم و رقص برانکو در ٢٤ ساعت گذشته سروصدای زیادی در محافل ورزشی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و …

این فرد جهت مراسم ازدواج خود، برانکو را هم دعوت کرده بود و در قسمتی از مراسم آقای داماد و دوستان نزدیک برانکو را وسط می آورند و در حلقه خوش حالی به وجود آمده این مربی در بین آنها فقط دست می زند و حرکت های موزون بدن راحت ای هم انجام می دهد! این ویدیوی ١٤ ثانیه ای به خاطر نام برانکو و عنوان رقص او حسابی در اینترنت داغ شد. البته به خوبی مشخص است که انتشار ویدیوی شخصی عروسی دوست نزدیک برانکو بعد از یک سال در این روزها، تنها با نشانه به حاشیه کشاندن سرمربی پرسپولیس اتفاق افتاده، وگرنه هیچ علت دیگری جهت انتشار آن وجود نداشت. به هر صورت برانکو یک مربی خارجی است که جهت نخستین بار است در طول مدت حضورش در کشور عزیزمان ایران چنین جنجالی برایش ایجاد می شود.

روزنامه شهروند

جزییات ویدیوی پخش‌شده از رقص سرمربی پرسپولیس

واژه های کلیدی: شبانه | پارتی | انتشار | برانکو | سرمربی | پرسپولیس | مراسم ازدواج | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs