اساس تصادف انتقال دستگاه مصدومان مصدومیت

اساس: تصادف انتقال دستگاه مصدومان مصدومیت آمبولانس بیمارستان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اعتراف مسی راجع به بازگشتش به تیم ملی آرژانتین

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت گل، بعد از افزایش تیم ملی فوتبال آرژانتین به جام جهانی 2018 روسیه جنگ آلبی سلسته با رسانه ها آخر پذیرفت به همین خاطر لیونل مسی پ

اعتراف مسی راجع به بازگشتش به تیم ملی آرژانتین

اعتراف مسی راجع به بازگشتش به تیم ملی آرژانتین

عبارات مهم : اعتراف

مهاجم آرژانتینی بعد از چند ماه درمورد بازگشتش به تیم ملی اعتراف کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت گل، بعد از افزایش تیم ملی فوتبال آرژانتین به جام جهانی 2018 روسیه جنگ آلبی سلسته با رسانه ها آخر پذیرفت به همین خاطر لیونل مسی پیش از نخستین دیدار تیم ملی با مطبوعات صحبت کرد و به گذشته، حال و آینده آلبی سلسته پرداخت. مهاجم آرژانتینی در برنامه De Fútbol se habla así راجع به بازگشتش به تیم ملی گفت: زمانی که ناراحت بودم چنین تصمیمی گرفتم و خجالت می کشیدم دوباره اعلام کنم به تیم ملی باز می گردم. ادگاردو بائوسا (سرمربی پیشین آرژانتین) و هم تیمی هایم همه چیز را جهت من ساده کردند تا بازگردم.

اعتراف مسی راجع به بازگشتش به تیم ملی آرژانتین

مسی در ادامه به گونسالو ایگواین اشاره کرد و گفت: نباید به صحبت هایی که راجع به او می شود اهمیتی داد. تنها نباید به عملکردش در فینال ها نگاه کرد. من دوست دارم وقت دیگری به او داده شود و در تیم ملی بازی کند.

پائولو دیبالا در مصاحبه ای اعلام کرده بود بازی کردن در کنار مسی سخت هست. مهاجم بارسلونا در این باره گفت: باید با هم کار و تمرین کنیم تا بتوانیم در کنار هم به خوبی بازی کنیم. این عنوان به وقت نیاز دارد.

واژه های کلیدی: اعتراف | آرژانتین | آرژانتین | مهاجم بارسلونا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs