اساس تصادف انتقال دستگاه مصدومان مصدومیت

اساس: تصادف انتقال دستگاه مصدومان مصدومیت آمبولانس بیمارستان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار بین الملل آمریکا و اتحادیه اروپا عاشق یکدیگرند! / ترامپ

رئیس‌جمهوری آمریکا که اخیرا اتحادیه اروپا را دشمن خطاب کرده بود، بعد از مذاکرات تجاری با ژان کلود یونکر گفت که او و مدیر کمیسیون اروپایی “عاشق یکدیگر” هستند!

آمریکا و اتحادیه اروپا عاشق یکدیگرند! / ترامپ

ترامپ: آمریکا و اتحادیه اروپا عاشق یکدیگرند!

عبارات مهم : اروپا

رئیس جمهوری آمریکا که اخیرا اتحادیه اروپا را دشمن خطاب کرده بود، بعد از مذاکرات تجاری با ژان کلود یونکر گفت که او و مدیر کمیسیون اروپایی “عاشق یکدیگر” هستند!

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا تصویری از خودش به همراه ژان کلود یونکر، مدیر کمیسیون اروپایی در توئیتر انتشار داده است که آنها یکدیگر را به آغوش کشیدند و این مسوول اروپایی در حال بوسیدن روی ترامپ هست. ترامپ نوشت: واضح است که اتحادیه اروپا که یونکر نماینده آنهاست و ایالات متحده واقعا عاشق یکدیگر هستند!

آمریکا و اتحادیه اروپا عاشق یکدیگرند! / ترامپ

این رهبران پیشتر از توافق روی “تعرفه صفر” و “سوبسید صفر” روی کالاهایی غیر از صنایع خودروسازی خبر دادند و از اوج گرفتن تنش های رو به زیاد کردن کاستند. ترامپ همچنین در خبر توئیتری دیگری نوشت: گرما و شور زیادی در اتاق گفت وگوها وجود داشت و تحولی فوری به وقوع پیوست که هیچکس فکرش را نمی کرد!

پل راین، مدیر مجلس نمایندگان آمریکا از توافق ترامپ با رهبران اتحادیه اروپا استقبال کرده هست. سخنگوی راین گفت “از این روند با متحدان اروپایی خشنود است و امیدوار است شاهد پیشرفت زیاد باشد.” سایر جمهوری خواهان آمریکایی هم از این تحولات در بحبوحه ماه ها تنش در کنگره به دنبال سیاست های تجاری دولت آمریکا استقبال کرده اند. سناتور چاک گرسلی این مذاکرات را تنها بیانات مثبتی دانست که نشان می دهد پیشرفتی در حال وقوع هست. سناتور جانی ارنست هم از واردات زیاد اروپا که مشمول بر محصولات کشاورزی آمریکا می شود استقبال کرد.

رئیس‌جمهوری آمریکا که اخیرا اتحادیه اروپا را دشمن خطاب کرده بود، بعد از مذاکرات تجاری با ژان کلود یونکر گفت که او و مدیر کمیسیون اروپایی “عاشق یکدیگر” هستند!

واژه های کلیدی: اروپا | توافق | آمریکا | استقبال | آمریکایی | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs